Продажі з Прозорро

leadmaker
08.11.2020 0 Comment

Згідно з законом, всі державні закупки мають проводитися з допомогою електронних торгових площадок системи Прозорро. Завдяки цьому всі державні закупки публікуються на майданчиках системи. Її створили ентузіасти, які змогли досягти успіху та отримати статус державної системи на рівні законодавства України та єдиним джерелом постачання товарів, робіт і послуг для всіх без винятку державних підприємств.

Електронні торгові площадки та Асоціація «Біржові та електронні майданчики»

У кожного підприємця України з’явилася можливість виграти тендер у своїй сфері, отримати абсолютно новий ринок збуту та надійного закупівельника. Завдяки Асоціації «Біржові та електронні майданчики» для українських бізнесменів створені сприятливі умови. Вона забезпечує прозорість та чесність тендерів, аукціонів, відстоює інтереси операторів електронних майданчиків. Також вона забезпечує умови для майданчиків, акредитованих системою Прозорро.Продажі. Більше інформація про організацію та можливості вступу до неї на aeaep.com.ua.

Кожен підприємець при роботі в системі Прозорро на електронних торгових площадках може розраховувати на такі переваги:

  • легкість та прозорість продажу державної продукції;
  • розширення ринку збуту товарів та послуг;
  • доступ до свіжої інформації стосовно тендерів;
  • навчання для всіх учасників процесу продажів в системі;
  • своєчасну юридичну та технічну підтримку.

Для початку продажів в системі Прозорро необхідно виповнити такі кроки:

  1. Пройти реєстрацію в системі.
  2. Знайти варіант, який зацікавить та принесе вигоду.
  3. Внести свою пропозицію та взяти в ній участь.
  4. Дочекатися початку аукціону та виграти тендер.

Прозорро.продажі забезпечує доступ до реалізації певних видів майна. Система також забезпечує реалізацію майна банкрутів. Для цього до неї було підключено 40 електронних майданчиків, що доводить відкритість та прозорість системи. Асоціація «Біржові та електронні майданчики» намагається створити конкурентні умови для реалізації майна, допускає до процесу різні торгові платформи або забезпечує приєднання до Прозорро.Продажі на однакових умовах для кожного учасника. Вона забезпечує створення прозорої та антикорупційної системи продажу майна об’єктів малої приватизації та не допускає переваг для окремих майданчиків.

Главный офис:
ул. Евгения Иванова 57-А, оф. 58, Киев, Украина

Почта: information@leadmaker.com

Телефон: +38 (044) 555-66-26