Продажі деревини на Прозорро

leadmaker
04.08.2020 0 Comment

Чимало підприємців цікавиться новими тенденціями продажу необробленої деревини. Новий механізм відкритої і прозорої торгівлі, за ініціативи Міністерства енергетики і захисту довкілля, дає можливість брати участь у торгах усім бажаючим.

Торги ведуться на порталі Прозорро.Продажі. Ця відкрита схема останнім часом стрімко набирає обертів, нею успішно користуються підприємці різних напрямків. Основна перевага нової схеми – процедура відбувається швидко і вигідно. При грамотному підході до участі у електронних аукціонах деревиною можна отримати чимало переваг, вирішити певні проблеми та покращити своє становище у бізнесі.

Як стати учасником аукціону продажі необробленої деревини

Продажі лісу часто пов’язують з недотриманням законодавчих норм. Сучасний механізм торгів відрізняється від тих, що були раніше. Нова схема відкриває нові можливості не тільки перед окремими олігархами, а й перед представниками малого бізнесу. Система не дозволяє реєструватися відразу на порталі, для цього створенні спеціальні електронні майданчики. Один з них – Українська Енергетична Біржа. Так як біржа офіційно представляє систему ProZorro, то на ній висвітлені всі аукціони, які є актуальними і на самому порталі. Для цього необхідно зареєструватися на сайті, і почати участь у торгах. Майданчик має всі необхідні інструменти, які допоможуть підприємцям успішно працювати у визначеному сегменті та покращити їхнє становище на ринку економічних послуг.

На порталі проводяться торги усією деревиною, якщо її мінімальний об’єм більший ніж 150, а початкова ціна лоту більша за 200 тис. грн. Виняток має дерево, що йде на потреби ЗСУ, вирішення проблем під час надзвичайних ситуацій.

Інформація про продавця, переможця аукціону, вартість лоту настільки публічна, що навіть, звичайні громадяни можуть ознайомитися з перебігом аукціону.

В чому переваги участі в аукціонах на майданчику Української Енергетичної Біржі

  • поступове залучення до торгів. Зареєструвавшись на майданчику sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-na-prozorro-prodazhi, необов’язково відразу починати торги. Можна просто спостерігати, щоб зрозуміти суть самого процесу, переглянути лоти, які є в доступі, прицінитися. Участь в аукціонах – справа серйозна, тому підходити до неї треба виважено;
  • гарантія рівних умов. До участі в торгах можуть бути допущені будь-які громадяни України, юридичні чи фізичні особи, компанії: вітчизняні і закордонні. Головна умова – вчасна реєстрація та сплата необхідних платежів;
  • швидкий прибуток. Після оголошення публічних аукціонів, лісозаготівельні компанії отримали доходу більше 36 мільйонів гривень протягом шести тижнів. Тому певний напрямок необхідно вивчати для того, щоб покращити своє матеріальне становище та отримати нові перспективи у розвитку бізнесу;
  • новий досвід. Процедура торгів проходить досить цікаво, тому необхідно буде вивчити роботу нових інструментів системи Прозорро, щоб вчасно і вдало скористатися ними для успішного розвитку бізнесу. Залучення до відкритої системи торгів принесе користувачам не тільки гарний прибуток, а й неоціненний досвід в новому напрямку розвитку бізнесу. Звичайні громадяни відчують себе повноцінними конкурентоспроможними учасниками торгів поруч зі справжніми «акулами» бізнесу;
  • доступність. Долучитися до сайту можливо і за допомогою соціальних мереж: фейсбук, телеграм, ютуб та інші.

Зателефонувавши за номером, вказаному на сайті, можна отримати всю інформацію про особливості участі у аукціонах. Email-розсилка дасть змогу вчасно дізнаватися про нові аукціони, що з’являються на Прозорро.

Главный офис:
ул. Евгения Иванова 57-А, оф. 58, Киев, Украина

Почта: information@leadmaker.com

Телефон: +38 (044) 555-66-26