Продаж металобрухту на Prozoro

leadmaker
24.02.2021 0 Comment

Металобрухт відноситься до вторинної сировини, яку можна використовувати повторно. Після обробки металом він може замінити природну сировину. Така сировина потребує різних галузей промисловості України. Купуйте або реалізовуйте металобрухт за вигідною ціною на одному з порталів системи Prozorro.Sale, наприклад, на Українській універсальній біржі. На нашій платформі sale.uub.com.ua ви можете знайти найкращі пропозиції, зібрані з усієї України.

Які типи металобрухту в системі Prozorro?

На аукціоні ви можете придбати або продати брухт кольорових та чорних металів. В якості чорних металів виступають нержавіючий, залізний та чавунний брухт. У складі кольорових металів можна знайти мідь, алюміній, свинець, титан, магній, напівпровідник і рідкі металеві брухти. На офіційному сайті системи Prozorro для продажу https://sale.uub.com.ua/filter/scrap-metal ви можете знайти кольоровий та чорний металобрухт:

 1. у складі великого обладнання;
 2. як відходи чавунних виробів;
 3. у вигляді сталевої стружки та інших промислових відходів;
 4. як залишки металевих деталей транспортних засобів;
 5. після виведення з експлуатації обладнання та запасних частин;
 6. у вигляді труб, мідних проводів, клапанів та багато іншого.

В системі електронних торгів Prozorro металобрухт виставляються як комунальними, так і державними підприємствами. Один із замовників, ВАТ «Укрзалізниця», є найбільшим власником відходів з металу. Запаси компанії оцінюються в 400-450 тис. тонн, та інших великих компаній.

На що слід звернути увагу, купуючи металобрухт в системі Prozorro.Sales?

Учасники торгів повинні звертати увагу на:

 • 1Ціна металобрухту. Вартість може змінюватися залежно від обсягу партії, матеріалу.
 • «Чистота» металобрухту. В описі товару вказується ступінь забруднення сировини, наявність у ньому неметалевих частинок.
 • Період експорту закупленої сировини, наявність послуг з навантаження, різання, сортування та транспортування. Додаткові послуги можуть вплинути на вартість лота.

Стартову вартість на аукціонах збільшено. Мінімальний розмір кроку — 1% від ціни лота.

Що слід знати учасникам торгів на металобрухт Prozorro.Sale?

Всі учасники аукціонів електронної системи Prozorro.Продажі повинні знати таку інформацію:

 1. Партії виставляються виключно на офіційних сайтах системи Prozorro.Sales. Українська універсальна біржа підписала угоду з ДП «Прозорро.Продаж» про підключення до Центральної бази даних та пройшла акредитацію.
 2. Як юридичні, так і фізичні особи можуть бутиучасниками торгівпопередньопрошовши реєстрацію на сайті системи Prozorro.Sale.
 3. На аукціоні з реалізації металобрухту учасникам робиться посилання на торговий модуль, розташований у Центральній базі даних на Prozorro.
 4. Учасники торгів, у яких є бажання взяти участь в торгах, повинні сплатити внесок за гарантію реєстрації. Якщо користувач програє аукціон, система передбачає повернення гарантійного внеску.

Торгівля в системі Prozorro.Sale чесна. Кожен може спостерігати за процесом, що виключає можливість шахрайства та сірих схем. Найчастіше спостерігачами за процесом є громадські діячі, волонтери, представники влади.

Якщо у вас виникли запитання або вам потрібна кваліфікована допомога, ви завжди можете звернутися до менеджерів УУБ. Наші експерти дадуть відповідь на ваші запитанняі також допоможуть скласти стратегічний план перемоги на аукціоні. Все це можливо після проходження швидкої реєстрації на сайті.

Главный офис:
ул. Евгения Иванова 57-А, оф. 58, Киев, Украина

Почта: information@leadmaker.com

Телефон: +38 (044) 555-66-26