Прийняття участі в тендерах Прозорро відкрито для будь-якого підприємства

leadmaker
26.09.2021 0 Comment

До початку роботи структури Прозорро процедури державних тендерів були пов’язані з відкатами, закупівлями товарів поганої якості і відмиванням фінансів. Прозора система загальнодоступних електронних закупівель стала відповіддю на проблеми суспільства. Вже протягом двох років всі державні органи країни в примусовому порядку проводять торги на платформі Прозорро, гранично мінімізуючи їх корупційну частину і розкрадання державних грошей. Але категорично стверджувати, що з впровадженням системи Прозорро участь у держзакупівлях вмить стала кристально чесною не представляється можливим. 

Однак не викликає сумніву той факт, що ця реформа стала найрезультативніша з усіх антикорупційних заходів, які зараз проводяться в Україні і діаметрально змінила ринок. Дана позитивна трансформація ринку сталася реалізовуватись якраз тому, що була вигідна для всіх. Уряд відтепер набуває товари і ресурси за цінами ринку, при цьому істотно економлячи бюджетні фінанси. 

Переваги торгів в системі Прозорро

Підприємництво будь-якого масштабу, яке зацікавлене в доступі до ринку купівлі чи продажу широкого охоплення, отримало можливість і спосіб брати участь в тендерах на рівних і чесних умовах. Громадськість же має право відслідковувати через Прозорро всі дії торгів, законність і результативність використання коштів бюджету. 

Максимальне збереження фінансів бюджету при цьому неодмінно, оскільки брати участь в тендері на платформі Прозорро можна лише на основі редукціону (аукціону навпаки). В процесі нього вартість знижується хоча б на один закріплений системою номінальний крок щодо початкової. 

Правом оформити контракт на надання сервісних послуг або постачання товарів буде володіти компанія, яка після 3 раунду зменшення ціни при інших рівних умовах выставить найнижчу вартість із всіх тих які запропонували інші учасники тендеру. Завдяки діяльності системи Прозорро, прийняття участі в тендерах стало можливим для кожної організації. Ця цифрова багатоплатформенна система, розроблена на доступному для всіх, забезпечує для постачальників 100% шанс бути в курсі всіх державних тендерів України. 

Для того, щоб брати участь в тендері за допомогою електронної системи Прозорро, потрібно пройти реєстрацію в будь-який з торгових платформ, які включені в загальну базу даних. У будь-якого з таких торговельних доменів є свій інтерфейс, свої тонкощі функціоналу та користування, індивідуальний пакет послуг які вони представляють. Але всі вони знаходяться в загальній системі Прозорро, і про самі незначні зміни на одній з цих платформ, кожному новому тендері або умови на додаток до нього відразу стає відомо всім. А індивідуальний характер цих деталей Прозорро лише є причиною розвитку і вдосконалення всієї системи, оскільки конкуренція штовхає на оптимізацію сервісного обслуговування. 

Які є аукціони в Prozorro?

Знижувальний аукціон: у яких використовується аукціон зниження, що представляє період у покупці, проведеній в результаті електронної системи закупівель. Це в наступних варіантах:

  • більш прості покупки;
  • відкриті торги в європейському стилі;
  • «українські» торги відкритого типу;
  • конкурентне спілкування;
  • аукціони з обмеженою участю.

До речі, не має значення, який із вищезазначених процесів викликав у вас інтерес, оскільки система аукціону для них ідентична. Ознайомившись з електронними закупівлями, величезне значення має осмислення правил, за якими проводиться аукціон, адже це «центр» закупівель завдяки системі Прозорро. Корисна інформація про продаж є за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/aukcion-z-orendy-zemli-u-systemi-prozorro-prodazhi

Правила відкритих торгів

Для проведення цього аукціону клієнт повинен знати важливі моменти. 

Система автоматично встановлює дату та час проведення аукціону, тобто люди не мають права брати участь у цій процедурі.

Слід зазначити, що аукціон ні в якому разі не проводитиметься у вихідні дні. Є можливість проводити лише у робочий день та час. Кількість поданих пропозицій клієнт матиме можливість переглянути лише після початку аукціону, а не раніше.

Аукціон включає 3 раунди. Лише після закінчення аукціону, кожен матиме доступ до інформації про те, хто постачає товар, та до всіх документів, поданих для того, щоб отримати право.

Крім основних законів, варто звернути увагу на той факт, що електронна система автоматично стимулює модуль «Аукціон», якщо кількість учасників на аукціонах стає більше одного; якщо на етапі прийняття пропозицій жоден з них не зареєстрував свої пропозиції, то система автоматично присвоює рейтинг «Невдалі». Іншими словами, торгівля взагалі не розпочнеться; покупки будуть скасовані та не будуть продовжуватись аукціону за певних обставин, які залежать від кількості поданих пропозицій.

Главный офис:
ул. Евгения Иванова 57-А, оф. 58, Киев, Украина

Почта: information@leadmaker.com

Телефон: +38 (044) 555-66-26