На території України стартують аукціони з землі

leadmaker
12.08.2021 0 Comment

Землю в Україні є можливість купити вже сьогодні. Але, як і в минулому році, українці часто говорять про відкриття земельного ринку, його необхідності. Кращі фахівці агросектору поки ще сперечаються про це. Ясність в ситуації виникне вже в липні, з цього моменту перші аграрні території куплять фізичні особи. При побудові дієвого механізму ринку землі уряд повинен врахувати і пропозиції самих землевласників, адже у них у власності великий обсяг українських аграрних полів.

Аукціонні торги з продажу землі 

Необхідність запуску ринку землі та аукціонних торгів підтверджує можливість продажу сільгоспугідь без обмежень. Демократичні країни надають кожному своєму громадянину права вільно продавати майном у власності.

Земельний ринок України характеризується жодним відмінністю. Проживають на селі або в селі люди, які свого часу працювали в радгоспах і селянських господарствах, отримали земельні ділянки, і ці угіддя гарантують щорічний дохід. У міських людей така можливість відсутня. На такій території можна вести власне господарство або здати наділи в довгострокову оренду, отримуючи стабільний капітал. Справедливо надати таку можливість кожному громадянину в агросекторі покликаний Закон, який розробила влада України.

Знаменною датою буде вважатися перше липня 2021 року, адже з цього дня українці отримають у свою власність наділ до 100 га розміром. Продавати угіддя будуть приватники, адже є заборона на продаж державних та комунальних земель поки немає.

Система Прозорро.Продажі здатна поліпшити управління державним ресурсом і забезпечити продаж землі без корупційних порушень законодавства і безперервний дохід від агросектору для країни. Тому народні депутати вивчають питання впровадження системи в ринок землі.

Купити землю на аукціоні Прозорро.Продажі є можливість сьогодні

Для того щоб стати повноправним учасником ринку землі слід підготуватися вже зараз. Всі учасники земельного ринку за допомогою цифрової системи Прозорро.Продажі обов’язково проходять реєстрацію на електронному майданчику Українська універсальна біржа.

Очікуваним кроком від влади стає впровадження торгів по землі системи Prozorro.Sale. Працює вона вже трохи менше п’яти років і за цей період принесла в бюджет прибуток в 37,7 мільярдів гривень. Через спеціальні цифрові платформи є і відповідно до законодавства при продажі державного і комунальної власності. Система не здійснює процедур з ознаками корупції та хабарництва. На сайті Української універсальної біржі ви знайдете більше інформації https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-torgy-koly-startuyut-ta-yak-prohodytymut/.

Главный офис:
ул. Евгения Иванова 57-А, оф. 58, Киев, Украина

Почта: information@leadmaker.com

Телефон: +38 (044) 555-66-26