На майданчику УУБ можна дізнатися про початок електронних земельних торгів

leadmaker
09.07.2021 0 Comment

Земельні торги вже стартують, тому прийшов момент зареєструватися на одному з майданчиків електронної системи Прозорро.Продажі. Таким чином ви будете завжди в курсі подій і не пропустите початкові лоти.

Дуже важливий для нашої держави сільськогосподарський ресурс тривалий час був під забороною вільної реалізації. Але уряд в березні 2020 прийняв рішення, що змінило хід історії. І вже з 1 липня 2021 фізичні особи приступлять до здійснення свого права на придбання земельних ділянок площею до 100 га, а власники землі почнуть розпоряджатися землями за власним бажанням.

Електронні торги ділянками землі – що вони охоплюють і коли стартують

Результати соцопитувань доводять, що більша кількість громадян не сприйняли до кінця необхідності і мети проведення реформи землі. Але основним стає той факт, що Україна була чи не єдиною державою в світі, де були встановлені межі прав на власність землі. Оголошено про здійснення земельних торгів стартувало ще рік назад після того Президент підписав Закон № 552- ІХ. Поки що до запуску торгів готуються лише фізичні особи, а з 2024 подібна можливість з’явиться і у компаній.

Потрібно також врахувати, що продавати поки можна буде тільки особисті землі, а державна територія, згідно Закону, не продається. На даний момент уряд зайнятий вивченням можливості реалізації та оренди сільгоспугідь через систему Прозорро.Продажі. Виключно електронні відкриті аукціони в силах забезпечити справедливе функціонування ринку землі в майбутньому.

До електронних земельних аукціонів УУБ https://sale.uub.com.ua/news/aukciony-po-zemli-skoro-startuyutq-v-ukraqini в 2021 році підключать і власників паїв. Встановлені межі, що стосуються розмірів наділів і їх покупців, продовжують свою дію і для них. Придбати аграрні наділи можна буде на відкритому аукціоні з поетапним збільшенням ціни. Одна ділянка може виставлятися на реалізацію велику кількість разів.

Купити сільськогосподарську землю в системі Prozorro.Sale. можна вже в даний момент в тій ситуації, якщо вона зарахована до власності банків-банкрутів. Для цього буде потрібно зареєструватися на майданчику наприклад, Української універсальної біржі.

Главный офис:
ул. Евгения Иванова 57-А, оф. 58, Киев, Украина

Почта: information@leadmaker.com

Телефон: +38 (044) 555-66-26